• EE
 • RU
 • EN

UUS! SPAMIST JUUSTE- JA PEANAHAHOOLDUS

SEE EI OLE AINULT JUUSTE- JA PEANAHA HOOLDUS, SEE ON NAUDING MIS PAKUB SUUREPÄRAST HEAOLUTUNNET!

Lõõgastav hooldus, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk- ja juuksed mustusest ning hooldustoodete jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk on pingetest vaba, hingab ja juuksed näevad erakordselt terved, pehmed kaunilt läikivad välja. See on uskumatult hea tunne. Tasub tulla!

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

MIDA ME HOOLDUSEL TEEME?
1. Diagnostika.
2. Peanaha sügavpuhastus, koorimine.
3. Peapesu ravišampooniga.
4. Ravimask juustele- ja peanahale.
5. Lõõgastav peamassaaž.
6. SpaMist uduteraapia.
7. Värskendav- ja hooldav losjoon peanahale.
8. Viimistlus- ja stiliseerimine.

HOOLDUS SOBIB SUUREPÄRASELT
Kellel esineb juuste väljalangemist.
Kellel on peanaha pinged.
Kellel peanahk on pingul.
Kellele tekivad pingetest peavalud.
Kellel on kõõm, rasu- ja peanaha sügelus.
Kellel juuksed on muutunud kuivaks.
Kellel on õhukesed- ja haprad juuksed.
Kellel on juustel värvikahjustused.

HEA TEADA - Lihaspinged võivad sageli pärssida verevoolu peapiirkonda, regulaarne pea- ja kaela massaaž soodustab verevoolu pea piirkonnas, mis omakorda toob juustele lisahapnikku ja tervislikke toitaineid. Väide, et “peanahk on pingul” võib tunduda veider, kuid tegelikult võib juhtuda, et stressi või halva kehahoiaku tõttu tekib ülepinge juuksepiiri ning kõrvade ja kaela taha. Peamassaaž aitab peanahka nö. pehmendada ja pinges piirkondi lõdvestada, parandades verevarustust leevendades pingetest tekkinud peavalu.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 70€
Pikkadele juustele 80€

SpaMist hooldus kestab ca 60 - 75 min.

*Peale peanaha- ja juustehooldus tunned, kuidas Sinu peanahk hingab ning vereringe peanahal on taastunud. See loob võimsa lõõgastus ja heaolutunde, kus stress ja mured kaovad!

UUS! SPAMIST SÜGAVPUHASTAV RAVIHOOLDUS

Lõõgastav hooldus, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed mustusest ja toodete jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas nahk hingab ja näed erinevust ka oma silmaga.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

Ravihoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks.

Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski.

Trihholoog leiab just Sinu peanaha ja juuksetüübiga sobivad tooted. Peale ravihooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

RAVIHOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Ravihooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 50€
Pikkadele juustele 55€

*Peale hooldus tunned, kuidas Sinu peanahk hingab ja suurepärane tulemus on ka silmaga koheselt nähtav!

Micro Mist - JUUSTE JA PEANAHA HOOLDUS

Micro Mist parandab ja noorendab juukseid andes peanahale jõudu, nõtkust ja kauem puhtana püsivat sära. See on salongihooldus, mida kasutatakse koos meie isikupärastatud salongi protseduuridega. Ultraheli abil tekitatav udu aitab ravi osakestel imenduda tõhusalt kahjustatud juustesse. Micro Mist hooldus on kõige tõhusam ravimeetod juustele näiteks värvikahjustuste ja päikesekahjustuse tekke korral. Jahutussüsteem, mis lülitub sisse iga protseduuri lõpus jahutab juukseid ja sulgeb juukse pealispinna, mis seob raviained seestpoolt, andes tugeva ja kauakestva tulemuse.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

4 PEAMIST PÕHIFUNKTSIOONI
1. Kuum, kuni 55°C õhuvool soojenduseks.
2. Ultraheli abil tekkiv udu aitab suurepäraselt juustel toitaineid imada.
3. Jahe õhk aitab juuksekoorel sulguda ning toitaineid kinni hoida.
4. Osoon steriliseerib ja desinfitseerib.

Kõik see kokku annab palju tugevama ja kauakestva tulemuse ning kõik juuksed saavad ühtlase ravitoime ja hoiavad seejärel rohkem niiskust, mille tulemuseks on terved ja nooruslikud säravad juuksed!

SOBIB SUUREPÄRASELT
Kellel on kõõm, rasu ja peanaha sügelus.
Kellel juustel on päikesekahjustused.
Kellel on juustel värvikahjustused.
Kellel juuksed on muutunud hapraks.
Kellel on õhukesed ja kuivad juuksed.

HEA TEADA
Micro Mist hooldus on kõige tõhusam kahjustatud juuste ravi nii, et broneerige julgelt omale sobiv aeg juba täna!

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 55€
Pikkadele juustele 60€

Hooldus kestab ca 1 tund.

*Peale hooldus on suurepärane tunned ja silmaga on koheselt ka nähtav tulemus! Heaolu on 100% garanteeritud :))

JETPEEL - PEANAHA PUHASTUS

Kui oled väsinud valgete kattude puhastamisest, mis esineb tavaliselt nähtavalt juustes, õlgadel ja riietel, siis esitame alati endale küsimuse - Kuidas vabaneda kõõmast?

Pakume nüüdsest Teile seborröa ja kõõmase peanaha puhastust ravimivaba meetodiga. See on meeldiv protseduur, mis on täiesti ohutu, kuna kasutatakse protsessis ainult kahte elementi - Hapnikku ja steriilset soolalahust, mis eemaldab õrnalt liigse rasu, mustuse ja surnud naharakud. Seega on sügeluse tekkepõhjus koos üleliigse naha rakkudega kõrvaldatud ja hapnik on peanahale uuesti kättesaadav.

KUIDAS JETPEEL TÖÖTAB?
Spetsiaalne meditsiiniline õlivaba kolbkompressor, mille töörõhk on reguleeritav 4 kuni 12 bar'i vahel on ühendatud kolme pihustiga JetPeel pliiatsiga, mis ühendab hapnikku steriilse ravilahusega. Põhimõtteliselt peseb see nahka tõhusalt aga samas meeldivalt õrnalt. Näiteks soolalahus koos puhta hapnikuga eemaldab naha pooridest mustuse ja jääkained, mis on aja jooksul nahapinnale kogunenud.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

JetPeel AQUA PEELING - Annab peanahale uue puhta hingamise ning meeldiva värske tunde ja lahendab täielikult dermatoloogilised ja esteetilised probleemid!

EELISED
Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
Intensiivne peanaha sügavpuhastus ja niisutamine.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Puhastatakse peanahk kasutades kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Vedeliku ja õhu koosmõjul töötab JetPeel 50% nagu peeling ja 50% kui nahka hapnikuga toitev protseduur. Veemolekulid koorivad õrnalt surnud naharakud ning mustuse ja hapnikumolekulid tungivad sügavamale nahakihtidesse ergutades ja andes mõnusa värske tunde. Protseduur sobib nii meestele, kui naistele.

Hooldus kestab ca 30 min.

TEENUSE HIND
Täiskasvanutele 40€
Noortele (12 kuni 17 a.) 25€

*Tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + MESOTERAAPIA - Teenus annab peanahale uue puhta hingamise, millele lisaks tehakse uus süstivaba, valutu ja ohutu hapniku mesoteraapia!

EELISED
Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
Ravilahuse valutu ja mittetraumaatiline toimetamine hapnikuga naha sisse.
Puudub infitseerimise risk.
Peale protseduuri puudub rehabilitatsiooniperiood.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel hapnik seotakse spetsiaalse süstivaba mesoteraapia ravilahusega, mis on ideaalne kooslus parima tulemuse saavutamiseks. Protseduuri soovitame meestele ja naistele vanuses alates 20 eluaastat. Protseduur sobib loomulikult eriti hästi neile, kes muidu ei talu või pelgavad süstimist peanahal.

Hooldus kestab ca 1 tund.

TEENUSE HIND
1 protseduur 65€
Intensiivne kuur 4 - 6 korda (vahega 10 - 14 päeva) 55€ kord

*Suurepärane tulemus ja heaolu on 100% garanteeritud!


JetPeel + SPA RAVIHOOLDUS
Kindlasti see on üks meeldivamaid ja lõõgastavaid hooldusi meie salongis, mille käigus puhastatakse Sinu peanahk ja juuksed täielikult mustusest ning toote jääkidest. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk mõnusalt hingab ja juuksed on siidiselt pehmed!

HOOLDUS SISALDAB
1. Vedelikujoa voog koorib epidermise kihi ja puhastab õrnalt nahapinda.
2. Peapesu ravišampooniga.
3. Ravimask juustele.
4. Värskendav ja raviv ampull peanahale ja juustele.
5. Lõõgastav peamassaaž.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?
Kõigepealt puhastatakse peanahk mustusest, milleks kasutatakse kõrgsurvet, vett ja hapnikku. Seejärel pestakse pea spetsiaalse ravišampooniga, mille järgselt kantakse juustele ravimask. Loputatakse ja lisatakse värskendav raviampull, millele järgneb lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 1h 15 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 65€
Pikkadele juustele 75€

*Suurepärane tulemus on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

OSOONITERAAPIA

Osooniteraapia ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

Enamus peanaha probleeme, nagu näiteks kõõm, sügelus, dermatiit on otseselt põhjustatud peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest. Osooni ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

FÜSIOLOOGILINE TOIME
Kui protseduur on tehtud elektroodiga, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust. Üldine toime, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapnikuomandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgilistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga, on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Stimuleeriva toime tugevus sõltub võimsusest, mida rakendatakse elektroodile. Kõrgsagedus elektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest.

Võimalik on valida kahe erineva hoolduse vahel!

OSOONIKAMMIMINE (20-25€ kord)
Enne hooldusele tulekut pesta pea puhtaks (võib ka eelneval päeval). Hooldus on lõõgastava ja rahustava toimega.

 • Turjapiirkonna massaaž.
 • Osoonikammimine 10-15 min.
 • Raviampull.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 30 min. Ravi on soovitav teha kuurina, miinimum 6 korda ja vähemalt 1 kord nädalas.

OSOONITERAAPIA KOOS RAVIHOOLDUSEGA (45-50€ kord)
Osooniteraapiale tulles võib pea olla pesemata. Hooldus on mõnus ja lõõgastav.

 • Sügavpuhastust peanahale.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Raviampull + osoonikamm.
 • Peamassaaži.

Protseduur kestab ca 1 tund. Hooldust võib teha ka üksikult, kuid parima tulemuse saamiseks on soovitav vähemalt 6 korraline kuur.

TÄHELEPANU! Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele kellel on paigaldatud tehisklapp, sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnet lainetel.

DETOX HOOLDUS PEANAHALE JA JUUSTELE

Detox hooldus puhastab peanaha õrnalt ning eemaldab mustuse ja ketenduse. Lisaks aitab see reguleerida rasunäärmete tööd, mis tähendab seda, et ka väga kiiresti mustaks muutuvad juuksed säilivad kauem aega puhaste ja kohevatena. Väheneb juuste väljalangemine ning lisaks jäävad juuksed pehmed ja on kergesti kammitavad.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

Detox hoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks. Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski. Peale Detox hooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

DETOX HOOLDUS SISALDAB

 • Peanaha sügavpuhastus.
 • Peapesu ravišampooniga.
 • Ravimask juustele.
 • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele.
 • Lõõgastav peamassaaž.

Hooldus kestab ca 45 min.

TEENUSE HIND
Lühikestele ja poolpikkadele juustele 45€
Pikkadele juustele 55€

Tulemus on koheselt nähtav!

K18 PEPTIDE™ - JUUKSEID TAASTAV RAVIHOOLDUS

K18 juuksehoolduse jaoks kasutatakse K18 Mist ja K18 Maski. K18 Mist on proffesionaalseks kasutamiseks mõeldud kergesti pihustuv sprei, mis tugevdab juukseid. Ta mõjub juustele kõigest nelja minuti jooksul ja see on kliiniliselt tõestatud toimega. Selle kergelt leeliseline valem (7,5 - 8,0) on loodud liigutama kutiikuli kihte, et tungida juuksekarva korteksisse, et siluda kahjustatud alasid. Sealt edasi regenereerib ja taastab K18 peptiid juuste tugevuse ja elastsuse.
K18 Mask on progressiivne hooldus ja tegemist on mõnusalt kerge maskiga, mis kantakse rätikkuivadele juustele. Parima tulemuse jaoks tuleb K18 Maski peale salongis tehtud juuksehooldust soovitavalt kasutada 3 - 4 järjestikusel kodusel pesul. Seejärel võib jätkata oma tavapärase niisutava palsamiga, kuni järgmise salongi külastuskorrani. Nii saame parandada iga kord üha uusi keratiinisildu ning saavutame terved juuksed! TUTVU K18 TOODETEGA JA OSTA ENDALE KOJU HOOLDUSTOOTED SIIT

HEA TEADA
Kõigest üks nelja minutiline K18 Mist protseduur enne igasugust keemilist töötlust annab juustele vajamineva tugevuse ja elastsuse. See võimaldab juustel taluda keemilisest töötlemisest tulenevaid kahjustusi.

K18 JUUSTE RAVIHOOLDUS KAHJUSTUNUD JUUSTELE
K18 juuksehooldus eraldiseisva hoolitsusena, millele kulub aega koos viimistlusega kuni 1 tund. K18 tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjustused, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks. Suuremate kahjustuste korral tasub läbida kuurina ja kombineerida salongihooldusi koduhooldustoodetega.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

K18 JUUSTE RAVIHOOLDUS KAHJUSTUNUD JUUSTELE LISATEENUSENA
Hooldust on võimalik teha koos juuste värvimise või ka keratiinihooldusega, et ennetada töötlemisest tingitud kahjustusi ning ravida juba kahjustunud juuste seisukorda. K18 hoolduse ajakulu koos teiste teenustega ka eraldiseisva hooldusega võrreldes lühem.

K18 EI SISALDA
Parabeene.
Sulfaate.
Silikoone.
Ftalaati.
Naatriumkloriidi.
Tehisvärve.
Formaldehüüdi ning selle saadusi.

K18 ON...
Taimne.
Värvile ohutu.
Valmistatud Kanadas.
Loomade peal katsetamatta.

TEENUSE HIND
Lühikesed juuksed 50€
Pikad juuksed 60€
Hooldus kestab ca 45 - 60 min.

Hooldus lisateenusena lühikesed juuksed 25€
Hooldus lisateenusena pikad juuksed 30€
Lisateenusena hooldus kestab ca 20 - 30 min.

*Suurepärane tulemus, mis on koheselt nähtav ja heaolu on 100% garanteeritud!

LÕÕGASTAV PEA JA JUUSTEMASSAAŽ

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG HOOLDUSELE

Lõõgastav hooldus sisaldab turja, dekoltee, kaela, pea- ja juustemassaaži. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset juukseid ja peanahka toitvat õli. Massaaž aktiveerib peanaha vereringlust, leevendab stressi ja aitab unetuse korral!

PROTSEDUURI TOIME
+ Parandab verevarustust.
+ Leevendab tekkinud pingeid peanahas.
+ Stimuleerib ajutööd.
+ Rahustab kesknärvisüsteemi.
+ Massaažikuur 10-12 korda aktiveerib juuste kasvamist.

HIND 35€
Kestab 30 min.

Soovid olla kursis?   


Copyright® 2014 - 2024 Hairlace OÜ, Registrikood 12687232, Tartu mnt. 39, Tallinn 10128, Eesti Vabariik.
Telefon: (+372) 5551 7404, email: myyk@iCosmetics.eu, (+372) 565 9898, email: trihholoogiasalong@gmail.com
Töötame: T - R kella 10:00 kuni 18:00, L: Kokkuleppel, P - E: Puhkame

login
Jälgi meid:
Aitäh: